نقد و بررسی مرطوب کننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب

دکتر شبنم فریدفر

دکتر شبنم فریدفر

داروساز کازمتیک | دانشگاه تهران
مرطوب کننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب
آنچه در این مقاله میخوانیم :

TEEN SKIN FIX ZERO SHINE MOISTURISER

معرفی مرطوب کننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب

نیپ اند فاب برندی خوش استایل و لندن نشین مبتنی بر نتایج و محبوب است. این برند جذابیت خوبی نیز در طراحی بسته بندی دارد. در اینجا قصد من معرفی مرطوب کننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب است. تین اسکین منظور پوست نوجوانان است، در واقع نمی توان قضاوت کرد که الزاما این کرم برای کنترل چربی پوست نوجوانان است بلکه صحیح ترین قضاوت این است که این کرم مرطوب کننده توانایی کنترل چربی و آبرسانی به پوست هایی را دارد که مانند پوست چرب یک نوجوان در حال ترشح چربی و احتمالا درگیر با آکنه است.

لاین تین اسکین فیکس شامل محصولاتی است که متمرکز بر جلوگیری از بلیمش ها و بیرون ریزی آکنه یا شیوع آکنه است. این تمرکز را مدیون مواد موثره ای همچون سالیسیلیک اسید و عصاره آنتی اکسیدان واسابی و البته نیاسینامید است. این مواد موثره در مرطو بکننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب قرار است به درون منافذ عمیقا نفوذ کنند و چربی و آلودگی تجمع یافته را پاکسازی و حذف نمایند. این موضوع منجر به ایجاد یک پوست صاف و بدون براقیت خواهد شد.

مرطوب کننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب یک کرم آبرسان و مرطوبکننده مناسب برای پوست های چرب، مستعد آکنه و آکنه ای و مشکلات مرتبط با آن است.


مواد موثره کرم مرطوب کننده تین اسکین فیکس

عصاره تخمیری ریشه ژاپونیکا واسابی

اولین ماده موثره در این کرم نیپ اند فاب عصاره ریشه واسابی است که با تخمیر توسط لاکتوباسیلوس‌ ها که باکتریهای تخمیر کننده هستند بدست می آید. گویا واسابی به فرم خوراکی دارای مزایای بسیار برای بدن است و ارزش تغذیه ای قابل تقدیری دارد و شایسته آن است که مورد توجه قرار گیرد.

اما در بحث موضعی عصاره تخمیری آن دارای مزایای مناسبی برای پوست چرب و آکنه ای بخصوص نوجوانان است که نیاز به یک ماده موثره ضد باکتری و ضد التهاب دارند که همزمان قدرت آنتی اکسیدانی بالا داشته باشد. عصاره واسابی در این کرم مرطوب کننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب همه این انتظارات را پوشش میدهد. به علاوه اینکه به نظر میرسد این عصاره تخمیری با لاکتوباسیلیوس احتمالا از میکروبیوم پوست آکنه و چرب نیز حمایت خواهد کرد.

نیاسینامید

دومین ماده موثره که بیشتر برای ما شناخته شده است نیاسینامید است. این ماده موثره یا بهتر است بگوییم فرم فیزیولوژیکی ویتامین ب 3 عملا یک منجی برای پوست چرب و آکنه ای است. در مورد نیاسینامید به طور مفصل می توانید در دایرکتوری مواد اولیه اطلاعات کسب کنید.

زینک PCA

سومین ماده کلیدی در این کرم نیپ اند فاب همان آبرسان قدر یعنی زینک پی سی ای است. در توصیف این ماده موثره خود نیپ اند فاب به ذکر یک جمله قناعت کرده است که زینک به کاهش براقیت ناشی از سبوم اضافی روی پوست کمک میکند. یعنی مات نمودن پوست فردی که بسیار مستعد چربی است.

البته شاید ذکر این موضوع که نیاسینامید هم در ماتیفائینگ پوست نقش هم افزایی با زینک دارد خالی از لطف نباشد. نیپ اند فاب برندی مبتنی بر نتایج است و به خوبی میداند که انتخاب دو یا سه ماده موثره با اثرات هم افزایی میتواند نتایج بهتر از فرمولاسیون هایی با ششصد ماده موثره، ایجاد کند. در مورد مزایای زینک پی سی ای نیز می توانید از بخش دایرکتوری مواد اولیه صنعت کازمتیک اطلاعات جامع تری کسب نمایید.

چرا باید مرطوب کننده تین اسکین فیکس نیپ اند فاب تهیه کنیم؟

دلایلی زیادی وجود دارد. شاید اولین دلیل برای مصرف کننده ایرانی این باشد که برند نیب اند فاب کاملا در کلاس جهانی است و حتی بسته بندی آن جذاب است. برنید که شعار و فرمولاسیون هاش مبتنی بر نتایج است.

اما این کرم مزایای بسیاری دارد از جمله اینکه می تواند تمام روز پوست را بدون براقیت نگه دارد و تکسچر سبک و مات دارد. به هیچ عنوان با توجه به پایه کرم آن ترکیبات سنگینی ندارد که حس چربی روی پوست باقی بگذارد و نقش یک آبرسان خوب را عالی بازی میکند. این کرم یک مرطوب کننده و کنترل کننده چربی خوب است که غنی از آنتی اکسیدان است و از بروز جوش و بیرون ریزی آن بخصوص در نوجوانان جلوگیری میکند.

این مرطوب کننده خواص ضد پیری برای کاهش نشانه های چروک و ناهمواری دارد و می تواند حتی سایز منافذ پوست را به خوبی کم کند. ترکیب عملکرد آبرسانی قوی و کنترل چربی آن در کنار خاصیت ضد باکتری و ضد التهاب آن چیزی است که فرد دارای پوست چرب و آکنه ای را ترغیب میکند که از کنار این محصول به اسانی عبور نکند.

چگونه استفاده کنیم؟

روال عادی استفاده از این مرطوب کننده استفاده از آن بعد از هر بار شستن صورت است که البته قبل و بعد این کرم آبرسان پوست چرب ممکن است شما محصولات دیگری نیز داشته باشید که باید ترتیب زدن آنها را در چت آنلاین از بنده حقیر سوال کنید.

خود نیپ اند فاب تاکید دارد اگر پوست حساس دارید 2 الی 3 بار در هفته از این کرم استفاده کنید که به نظر میرسد که این جمله یک وظیفه قانونی برای هشدار به پوست های حساس باشد، از این نظر که اگر فکر مصرف کننده اطمینان دارد که پوست حساس دارد توصیه می شود از این کرم به تعداد دفعات کمتری استفاده کند. و حرف آخر اینکه از این کرم برای دور چشم استفاده نکنید.

اگر هر سوال و تجربه ای از این کرم و از این برند محبوب نیپ اند فاب دارید حتما برای دوستان خود در کامنت مطرح کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید:

4.7/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به این مقالات هم نگاهی بیاندازید!

قطرات روغن درون شیشه مکمل فیتو
داروشناسی
دکتر شبنم فریدفر

قطرات روغن درون شیشه مکمل فیتو

یکی از نگرانی ها در مورد سلامت مکمل فیتو موضوع جمع شدن قطرات روغن درون شیشه مکمل فیتو است که بخصوص

فروشگاه
منو
0 مورد سبد خرید