OUR MISSION

Dr. Shabnam Farid Far

در این آرشیو می توانید مجموعه ای از مقالات آموزشی و نقد و معرفی محصولات مراقبت از پوست و مو  و همچنین مکمل های تغذیه ای را مطالعه بفرمایید.

هدف در اینجا افزایش آگاهی عمومی از مراقبت های بهداشتی و زیبایی شما است. به عنوان یک داروساز وظیفه اصلی من ارتقای دانش عمومی برای بهبود سطح سلامت عمومی است.

Cosmetic Science

آرشیو مقالات مراقبت از پوست و مو

شبنم فریدفر  |  آرتان آخری

منشور اخلاقی ما در انتشار اطلاعات

یک کازمتیک فارماسیست که با عنوان داروساز زیبایی نیز شناخته میشود، یک داروساز متخصص در تولید، توسعه، انتخاب و نحوه بکارگیری محصولات کازمتیک و حاضر در داروخانه ها است و ممکن است در بخش تحقیق و توسعه فرمولاسیون محصولات کازمتیک در صنعت زیبایی نیز همکاری و اشتغال داشته باشد. داروسازان و شیمیدان کازمتیک تعهد بین المللی دارند که در حد امکان اقدام به انتشار اطلاعات صحیح و پذیرفتن مسئولیت انتشار آن در حوزه مراقبت های بهداشتی، زیبایی و دارویی با بهترین ادبیات علمی و فنی نمایند. این کار علاوه بر ارتقای جایگاه حرفه ای آنان در علوم کازمتیک موجب مبارزه با گسترش دهندگان اطلاغات غلط و آسیب رسان توسط افراد غیر متخصص خواهد شد که این اقدام مستقیم کمک بزرگی به بهبود سطح آگاهی و سلامت عمومی جامعه خواهد کرد.

داروسازان در دسترس ترین متخصصان مراقبت های بهداشتی هستند که وظایف پنج گانه ای به شرح زیر برای آنان میتوان متصور بود : 

  • راهنمایی برای دریافت خدمات زیبایی بدون نیاز به جراحی به مراجعه کنندگان دارای اختلالات زیبایی
  • ارجاع بیماران با اختلالات درماتولوژیکی اعم از پوست و مو به درماتولوژیست
  • تهیه و ترکیب داروهای ترکیبی طبق نسخه پزشک متخصص در محل داروخانه ها برای بیماران
  • ارائه مشاوره حرفه ای در مورد انتخاب صحیح محصولات کازمتیک و نحوه صحیح استفاده از محصولات برای بهبود و کمک به درمان اختلالات زیبایی
  • انجام آموزش های تکمیلی برای برآورده کردن سطح مورد نیاز جامعه بر طبق استاندارد های ایمنی برای رویه های زیبایی
فروشگاه
منو
0 مورد سبد خرید