برای ما بنویسید به چه کالایی نیز دارید؟

سفارش کالا از اروپا

شرایط و ضوابط سفارش از انگلستان

ماده اول #1

در اینجا سفارش گیرنده سایت دکتر شبنم فریدفر خواهد بود و سفارش دهنده شخص خریدار کالای مورد نظر و سفارش داده شده توسط ایشان از اروپا است.

ماده دوم #2

در حالت عادی مدت زمانی که ما متعهد به تحویل کالا در آن می‌باشم، ۴ تا ۶ هفته کاری (هفته کاری در انگلستان) از زمان واریز مبلغ توسط سفارش دهنده است. در صورتی که تاخیری به دلایلی در ارسال ایجاد شود مراتب به سفارش دهنده اطلاع رسانی می شود.

ماده سوم #3

ما فقط سفارش محصولات از برندهای معتبر اروپایی و امریکایی را قبول میکنیم که جزو  کالاهای مجاز در قانون گمرک کشور ایران نیز باشد و از قبول سفارش کالای دست دوم، سنگین ، حجیم و کالای غیر اصل که در سایت هایی همچون آمازون فروخته میشود نیز معذوریم.

ماده چهارم #4

عملیات خرید کالا وقتی قطعی است که شما طبق درخواست ما مبلغ تعیین شده را بر اساس نرخ روز ارز واریز بفرمایید و پس از آن فرایند تحویل کالا که در ماده #2 توضیح داده شده شروع میشود.

ماده پنجم #5

ما به عنوان سفارش گیرنده هیچ تعهدی نداریم که کالای مورد نیاز شما را دقیقا از سایتی که شما اعلام کرده اید تهیه کنیم و حق انتخاب محل خرید را برای خود محفوظ میداریم.

ماده ششم #6

تکمیل فرم درخواست سفارش کالا از جانب سفارش دهنده از آنجایی که قابل ویرایش نیست یک سند قانونی و معتبر برای طرفین و دادگاه صالحه در ایران خواهد بود و طبق همین اصل کالا یا کالاهای مورد نیاز شخص سفارش دهنده دقیقا منطبق با درخواست ثبت شده ی ایشان در فرم  ” ثبت سفارش کالا از اروپا ” خریداری خواهد شد و سفارش دهنده نمی توانید پس از دریافت کالا مدعی کالای دیگر یا مدل دیگری از آن کالا باشید.

ماده هفتم #7

سفارش دهنده ملزم به تکمیل فرم درخواست کالا با دقت تمام است و لازم است ایشان مشخصات کاملی اعم از نام برند، حجم ، رنگ، مدل و … را در فرم ذکر نماید.

ماده هشتم #8

با استناد به اینکه به محض واریز ریال از جانب شخص سفارش دهنده به حساب سفارش گیرنده به دلیل نگرانی سایت شبنم فریدفر از نوسان ارز ، سریعا توسط نماینده سایت در لندن اقدام به خرید کالا خواهد شد، پس لغو سفارش امکان پذیر نیست مگر اینکه سایت دکتر شبنم تشخیص دهد که کالا را برای خود نگه دارد و نسبت به عودت وجه به سفارش دهنده اقدام نماید.

ماده نهم #9

این قوانین برای طرفین لازم الاجر و حکم سند قانونی داشته و ممکن است در آینده بروز رسانی شود. لذا همه مشتریان که جزو سفارش دهنده ها می باشند ملزم به مطالعه و پذیرش آن هستند.

فروشگاه
منو
0 مورد سبد خرید